

Килимок для йоги Manduka GRP Lite Midnight каучуковий каучуковий 180x61x0.4 см (BH)
4 605 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8784
- +380 (66) 804-89-98дзвінок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний каучук |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.4 см |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 4 605 ₴



