Килимок для йоги Kurma Black Grip 200х80х0.65 см (BH)
8 778 ₴
8 339,10 ₴
- В наявності
- Код: kg80197
- +380 (66) 804-89-98дзвінок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kurma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | PVC |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Товар під замовлення. Термін доставки до 14 днів. |
- Ціна: 8 339,10 ₴



