Продавець Спорт. Екстрім. Туризм. Колекційна зброя розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
346 відгуків
При оплаті карткою VISA знижка на замовлення -3%Подробиці тут

Для замовлень та консультацій обирайте viber / telegram +380678378998. Разом до перемоги! Все буде Україна!

Спорт. Екстрім. Туризм. Колекційна зброя. Луки та Арбалети
+380 (67) 837-89-98
+380 (66) 804-89-98

Як вибрати окуляри для плавання?

Як вибрати окуляри для плавання?

Давайте почнемо з того, навіщо ж потрібні окуляри?

У кожному виді спорту є свій набір екіпіровки, який продуманий професіоналами. Хочу Вас запевнити в тому, що це не просто маркетинговий хід! Екіпіровка потрібна для зручності і безпечного заняття спортом. Тому вирішивши йти в басейн і займатися плаванням, потрібно продумати купальний костюм, купальник, плавки, шапочку для басейну (про неї ми поговоримо в цій статті ...) і окуляри. Інші пристосування для плавання, такі як: лопатки, ласти, дощечки, гребки і т. д. будуть потрібні тим, хто хоче вдосконалити свою майстерність і збільшити навантаження під час заняття (про них ми поговоримо пізніше тут: ...)

Давайте повернемося до очками. Їх основне завдання – захистити Ваші очі від інфекцій, впливу хлору і хімії, яка знаходиться у воді, а друга – чітка видимість над і під водою.

З чого почати?

1. В першу чергу з бренду. Купуйте окуляри для плавання тільки відомих виробників, які використовують якісні матеріали та провели вже велика кількість тестів своєї продукції. Ви не помилитеся, якщо придбаєте окуляри фірми Speedo, Arena, Zoggs. Вони прослужать Вам довго.

2. А тепер розберемося з видами і характеристиками очок, щоб Ви вибрали саме той варіант, який буде відповідати Вашим вимогам на тренуваннях.

Типи очок: окуляри або маска.

· Окуляри стандартного виду, зручні для аматорського та професійного спорту.

· Маска дає більше огляду і не так тисне на очниці. Такий варіант підійде для дітей або тих, хто любить більше пірнати, ніж плавати.

Види окулярів: аматорські (тренувальні), професійні та корекційні (при проблемах із зором). Вони відрізняються наявністю і видом ущільнювальної гумки.

· Тренувальні окуляри для басейну випускаються з силіконовим ущільнювачем, у них широкі лінзи для гарної видимості у воді, оправа цільна з литою переніссям, регульована гумка. Такі окуляри завжди комфортні, в них можна плавати більше 40 хвилин. У них є захист від запотівання, а іноді знімна перенісся.

· Професійні окуляри для басейну ще називають «скельцями». Бувають двох типів: стартові, для змагань, без ущільнювача, і тренувальні з низькопрофільною ущільнювальної смугою, яка трохи знижує тиску кромки скла на очну ямку. Посадка в таких окулярах дуже жорстка, тому не підходить для дітей і любителів. Їх завдання – гідродинаміка - вони практично повністю повторюють геометрію обличчя, покращуючи обтічність. Перенісся знімна, йде в комплекті. Такі окуляри підходять для змагань і коротких запливів.

· Корекційні - окуляри з діоптріями. Підходять для людей з порушенням зору. Показники у лінз бувають різні, підбираються індивідуально. Моделі використовуються для тренувань, змагань, купання у відкритих водоймах, занять фітнесом і водними видами спорту на закритій воді.

 

Колір лінзи - це не просто елемент дизайну, а технічна характеристика, спосіб поліпшити зір і знизити дискомфорт в різних умовах.

· Прозорі - звичайна захист і зір без спотворення.

· Димчасті - знижують кількість відблисків.

· Блакитні - хороша видимість при яскравому освітленні, гасіння відблисків.

· Рожеві або лілові - роблять колірне сприйняття більш контрастним. Краще використовувати у відкритих водоймах або басейнах.

· Жовті - для закритих приміщень, нейтралізують холодний спектр, покращують видимість.

· Фотохромні лінзи – відмінне рішення для тих, хто вагається з вибором кольору і покриття лінз. Це лінзи -"хамелеон", які автоматично підлаштовуються під освітлення: стають прозорими при тьмяному світлі і затемненими при занадто яскравому. Також добре підходять для басейнів як з яскравим, так і сильним освітленням.

3. Визначившись з тим, що будемо купувати фірмовий перевірену річ і вже знаєте потрібні характеристики, нам потрібно більш складне завдання – вибрати СВОЇ ОКУЛЯРИ для басейну. Що ж це означає? Чим дорожче, тим краще? Ні ні ні! Важливо зовсім інше! Форма обличчя у Всіх різна і анатомічно Вам підійде не кожна модель. Тому потрібно приміряти окуляри і перевірити їх посадку. Тільки дітям до 6 років така примірка не потрібно. Їм підійдуть будь-які окуляри з литою переніссям і подвійний гумкою (трохи нижче розшифруємо, що це означає).

4. Як же вибрати свою форму? Не надягаючи гумку, прикладіть окуляри до очей і злегка натисніть на скла долонями. Окуляри повинні присмоктатися і триматися без гумки. Якщо Вам зручно, нічого не тисне і не заважає біля перенісся, сміливо беріть їх. Вітаємо, ви знайшли СВОЇ ОКУЛЯРИ! Можна робити свій перший заплив в обновці і перевірити їх під водою.

 

А тепер давайте виберемо дитячі окуляри для басейну.

Звичайно, вони будуть відрізнятися від моделей для дорослих двома критеріями: розміром лінз і довжиною ремінця. Як же вибрати правильні окуляри для дитини? Зараз можна плавати з немовлятами з 2-3-х місяців і як же знайти на них екіпіровку. Все просто: окуляри можна брати у віковій категорії від 2-х років. Зручну і надійну посадку забезпечить подвійна гумка, силіконовий ущільнювач (велика частина очок для діток робиться саме такий) і лита перенісся (без регулювальної гумки між стеклами). Для підлітків старше 12 років, можна сміливо купувати моделі для дорослих. І їх бажано приміряти.

ВАЖЛИВО! Підігнавши розмір на дитину, переконайтеся, що окуляри не тиснуть дитині, не протікають під час пірнання і не заважають огляду.

 

Як правильно одягати окуляри.

  1. Візьміть їх у руки, добре розтягніть гумку, щоб ви могли вільно надіти їх на голову;
  2. одягніть окуляри спочатку на очі, а потім заведіть гумку на потилицю;
  3. стрічки мають розташовуватися рівно на потилиці і симетрично в області очей;
  4. злегка натисніть долонями на лінзи, щоб ущільнювач щільно ліг навколо гляз;
  5. якщо відчуває дискомфорт, потягніть за зовнішні кути оправи;
  6. якщо плаваєте в шапочці, окуляри можна одягти під неї для кращої фіксації на голові.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner