Корзина
Оптовые цены! Постоянные скидки от 5% до 20%. Без наценки!подробнее тут

Для заказов и консультаций выбирайте viber/telegram +380678378998. Вместе к победе! Всё будет Украина!

+380 (67) 837-89-98
+380 (66) 804-89-98
Спорт. Экстрим. Туризм. Коллекционное оружие. Луки и Арбалеты
Корзина
Куртка Spyder leader jacket , Размер: L, XL (MD), фото 2
Куртка Spyder leader jacket , Размер: L, XL (MD), фото 3
Куртка Spyder leader jacket , Размер: L, XL (MD), фото 4

Куртка Spyder leader jacket , Размер: L, XL (MD)

27 000 ₴

26 190 ₴

  • В наличии
  • Код: 38SA075324-CON
Куртка Spyder leader jacket , Размер: L, XL (MD)
Куртка Spyder leader jacket , Размер: L, XL (MD)В наличии
27 000 ₴26 190 ₴
+380 (67) 837-89-98
viber
  • +380 (66) 804-89-98
    звонок
+380 (67) 837-89-98
viber
  • +380 (66) 804-89-98
    звонок
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Купить на сайте cо скидкой

Чтобы узнать наличие или согласовать заказ - напиши в наш viber +38 067 837 89 98. При заказе более двух товаров возможна отправка с разных складов, поэтому вы можете получить несколько накладных.  

 

SPYDER Куртка чоловіча LEADER JACKET

Чоловіча гірськолижна куртка Spyder LEADER поєднує в собі стиль і функціональність для вимогливих лижників. Завдяки проклеєним швам і знімному регульованому капюшону, сумісному з шоломом, він забезпечує оптимальний захист і гнучкість. Застібки-блискавки YKK® AquaGuard® забезпечують додаткову водонепроникність, а знімна снігова спідниця з функцією застібки та регульований поділ за допомогою шнурка забезпечують максимальний комфорт. Куртка має сітчасту підкладку на плечах і кишені для рук із блискавками YKK®, внутрішню кишеню на блискавці, сітчасту кишеню для окулярів із серветкою для чищення та регульовані манжети з внутрішніми еластичними манжетами та отворами для великого пальця. Еластичні вставки всередині та вентиляційна система під пахвами на блискавках YKK® забезпечують додаткову свободу рухів та вентиляцію. Завдяки водяному стовпчику 30 000 мм і повітропроникності 20 000 г/м²/24 години тканина EXO SHIELD 30K, що розтягується в 4 напрямках, виготовлена ??з переробленого поліестеру, гарантує першокласний захист від негоди. Покриття DWR без PFC та утеплювач PrimaLoft® Silver ECO (100 г) також забезпечують тривале тепло та комфорт.

Сезон: 2024/25
Власність: М'який
Тип продукції: Піджаки
Категорія: Альпійський
колір: білий сірий
Водяна колонка: 30 000
Тип лижника: в основному траси
Рівень тепла: тонка/достатня підкладка
Подивіться:

спортивні характеристики

  • Стандартна посадка
  • Проклеєні шви
  • Капюшон, сумісний із шоломом, знімний і регульований
  • Блискавки YKK® AquaGuard®
  • Знімна снігова спідниця з функцією застібки
  • Регульований поділ зі шнурком
  • Сітка на плечах
  • Кишені для рук на блискавці YKK®
  • Внутрішня кишеня на блискавці
  • Сітчаста кишеня для окулярів із серветкою для чищення
  • Регульовані манжети з внутрішніми еластичними манжетами та отворами для великого пальця
  • Внутрішні стрейч-вставки
  • Система вентиляції пахв із блискавками YKK®
  • Водяний стовп: 30 000 мм
  • Повітропроникність: 20 000 г/м²/24 год
  • EXO SHIELD 30K
    • 4-стороння еластична тканина з переробленого поліестеру
  • Покриття DWR без PFC
  • Утеплювач PrimaLoft® Silver ECO (100 г)
, Розмір: L, XL

 

Спорт и Экстрим BeBike подходит к каждому заказу индивидуально. В случае отсутствия интересующей вас позиции, менеджер подберет для вас аналогичный вариант.

 

* Цены актуальны до 31.12.2025. Доставка осуществляется по всей территории Украины. Цвет и внешний вид товара могут отличаться от изображения. Изменения цен возможны без предварительного уведомления. При заказе более двух товаров возможна отправка с разных складов, поэтому вы можете получить несколько накладных.

Характеристики
Основные
ПроизводительYKK
Вид изделияКуртка
Тип тканиПолиэстер
Пользовательские характеристики
РазмерXL
Сезон2024 / 2025
Информация для заказа
  • Цена: 26 190 ₴